Smluvní výzkum

Nabídka smluvního výzkumu obsahuje služby pro komerční a jiné subjekty řešící vlastní výzkum, vývoj a inovace. Služby jsou realizovány zkušenými vědeckými pracovníky na moderním přístrojovém vybavení s využitím bohatého know-how Centra. Naše zkušenosti ze spolupráce s komerční sférou umožňují porozumění jejím specifickým potřebám. Smluvní výzkum nabízí zejména komerčním subjektům přístup ke specifickému know-how a přístrojovému vybavení a napomáhá při zvyšování jejich konkurenceschopnosti.

Z realizovaných projektů smluvního výzkumu

TEVA Czech Industries s.r.o.: Genová modifikace Claviceps purpurea za účelem zvýšení produkce námelových alkaloidů (2009-2013), doc. Mgr. Petr Galuszka, Ph.D., Mgr. Helena Hulvová

ÚSOVSKO  a. s.: Rozpracování metody extrakce malých peptidů z obilek ječmene, (2013-2014), Mgr. Edita Andrýsková

CHEMAP AGRO s.r.o.: Ověření účinku stimulátorů růstu a výživy mikroprvky na obilninách (2013-2014), Ing. Radoslav Koprna, Ph.D.

BEIDEA s.r.o.: Vliv aplikace kombinovaných růstových stimulátorů u vybraných zemědělských plodin na jejich morfologické a výnosové parametry (2013-2014), Ing. Radoslav Koprna, Ph.D.


Nabídka smluvního výzkumu – nabídkové listy služeb

Na základě Vaší poptávky a následném projednání je možné realizovat i širokou škálu jiných než níže uvedených služeb smluvního výzkumu.

Kompletní katalog ke stažení:

katalog_obrazek